کمک در خرید ماشین آلات رنگسازی

برای شما که کسب‌وکارتان تولید رنگ است کمک در خرید ماشین آلات رنگسازی می‌تواند یک گام بزرگ به سمت ارتقای شغلی باشد. انتخاب یک دستگاه مناسب تنها یک بخش از این کمک است. زمانی که تجهیزات را به کار ببرید متوجه می‌شوید که تا چه حد سرعت و سهولت را به شغل خود تزریق کرده‌اید.

البته همۀ این موارد در گرو آن است که برای خرید تجهیزاتی با این اهمیت حتماً به دنبال تولیدکنندگانی باشید که دانش و تجربه را ضمیمۀ کار خود کرده‌اند و بتوانند با تنوع محصولات تولیدشده نیاز شما را در هر زمینه‌ای برآورده سازند. ماشین فام همان شرکتی است که شما به دنبالش هستید.

میکسر آزمایشگاهی

ماشین‌آلات رنگسازی را چقدر می‌شناسید؟

اگر قرار است در حرفۀ تولید رنگ مشغول به کار شوید، بهترین کمک در خرید ماشین آلات رنگسازی به شما آن است که به‌خوبی با این تجهیزات آشنایی پیدا کنید و بدانید چه مزایای برای شما و کسب‌وکارتان خواهند داشت. این دستگاه‌ها در واقع میکسرها و آسیاب هایی هستند که لاک، حلال و رنگ را به‌خوبی با یکدیگر و مطابق فرمول مخلوط می‌کنند و در نهایت رنگ موردنظر تولید می‌شود.

آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا رنگ را مطابق با فرمول موردنظرتان که شامل حلال و پایۀ آب است با یکدیگر مخلوط کرده و همۀ ترکیبات شامل رنگ، رقیق‌کننده و حلال را مطابق با استانداردهای EPA با یکدیگر میکس کنید. این دستگاه‌ها سبک هستند و جای زیادی اشغال نمی‌کنند. جرقه نمی‌زنند و به همین دلیل علاوه بر صنعت تولید رنگ برای صنایع دیگر نیز می‌توانند کاربرد داشته باشند.

آسیاب رنگ

مزایای این تجهیزات در چیست؟

بزرگ‌ترین کمک در خرید ماشین آلات رنگسازی آن است که بدانید این تجهیزات علاوه بر ترکیب رنگ چه مزایای دیگری دارند و چگونه از ترکیب رنگ به‌صورت دستی پیشی گرفته‌اند. آنچه در ادامه می‌خوانید مهم‌ترین مزایای است که این دستگاه‌ها برای شما دارند.

ایمنی بیشتر اپراتور

ترکیب رنگ و تولید آن اغلب باعث ایجاد بخار رنگ‌ می‌شود و افرادی که در ارتباط این مواد قرار می‌گیرند در معرض خطر جدی مسمومیت هستند. بااین‌حال، زمانی که کار توسط یک دستگاه پیشرفته انجام می‌شود، احتمال این خطرات به صفر می‌رسد و اپراتورها از نظر سلامت ایمنی بیشتری دارند.

محصولات نوین

حتماً به‌خوبی می‌دانید که صنعت تولید رنگ هر روز فرمول‌بندی‌های نوینی را ارائه می‌دهد تا بتواند نیاز مشتریان خود را به‌صورت کامل برآورده کند. تجهیزات نوین در زمینۀ رنگ‌سازی این امکان را برای شما فراهم می‌کنند که بتوانید دوز رنگ‌های دوجزئی را زیر نظر داشته باشید یا دقت خود را در هنگام افزودن مواد مختلف با مقادیر متفاوت بالا ببرید. همین امر می‌تواند به شما یاری دهد که کسب‌وکار خود را ارتقا دهید. این مزیت می‌تواند شما را در تهیۀ تجهیزات پیشرفته ترغیب کند.

انعطاف پذیری بالا

مشتریان شما ممکن است از گروه‌های متفاوتی باشند. برخی مقادیر زیادی رنگ نیاز دارند و بعضی دیگر حجم کمی تهیه می‌کنند. اگر با متخصصان مشورت کنید و از کمک در خرید ماشین آلات رنگسازی بهره‌مند شوید می‌توانید دستگاهی برگزینید که بتوانید به نیاز هر دو پاسخ دهید. این انعطاف‌پذیری در تولید مقادیر مختلف رنگ می‌تواند طیف وسیعی از مشتریان را برای شما به ارمغان بیاورد.

این ویژگی به شما کمک می‌کند تا بتوانید رنگ‌های سفارشی زیادی تولید و ترکیب و فرمول رنگ را برای هر مشتری سفارشی‌سازی کنید. حتی می‌توانید ظروف را مطابق میل مشتری برگزینید تا رضایت کامل آنان را به دست آورید. فراموش نکنید همۀ این مزایا را در سایه خرید یک دستگاه رنگ‌سازی به دست خواهید آورد.

ردیابی مواد خام

شما که در این حرفه وارد هستید به‌خوبی می‌دانید که تولید رنگ از مواد خام متفاوت تا چه اندازه پیچیده است. این که حلال را در چه مرحله‌ای و با چه میزانی اضافه کنید یا کدام مواد افزودنی را به کار ببرید، نیاز به دانش بسیاری دارد. ماشین‌آلات رنگ‌سازی دارای حسگرهای هوشمند هستند که می‌توانند با اختلاط دقیق مواد با میزان مناسب هم کار را برای شما تسهیل کنند و هم مانع از به هدر رفتن مواد شوند.

از طرف دیگر زمانی که رنگ به‌صورت دستی تولید می‌شود در هنگام پر کردن ظروف یا اختلاط مواد، بسیاری از ترکیب از بین می‌رود یا به ضایعات تبدیل می‌گردد. این تجهیزات می‌توانند نه‌تنها بر حسب وزن ظروف آن‌ها را پر کنند، بلکه در هنگام میکس کردن مانع از هدر رفتن آن‌ها شوند.

تنوع بسیار

بزرگ‌ترین کمک در خرید ماشین آلات رنگسازی آن است که بتوانید تجهیزات مناسب را برگزینید که نیاز شما را به‌خوبی برآورده کنند. انتخاب دستگاه مناسب برای حجم‌های متفاوت رنگدانه، خرید دستگاه با امکان اضافه کردن مواد در هر زمان، صدای بسیار کم و تنوع آن در زمینۀ میکس مواد از جمله نکاتی است که باید در هنگام خرید به آن‌ها دقت کنید.
صنعت رنگ‌سازی انواع تجهیزات را در این زمینه به بازار عرضه کرده است که می‌تواند به شما در عرصه‌های مختلف تولید رنگ کمک کند. با این وجود نکتۀ مهم آن است که در هنگام خرید حتماً با متخصصان مشورت کنید تا بتوانید متناسب با نیاز خود بهترین ابزار و ماشین‌آلات را انتخاب و خریداری کنید.

سازنده ماشین آلات رنگسازی و مواد شیمیایی

سخن پایانی

تولید رنگ، کار پیچیده‌ای است که نیاز دارد بدانید چه موادی را با چه مقداری و در طی چه مراحلی با یکدیگر ترکیب کنید که بتوانید محصولی باکیفیت به دست آورید. تجهیزات به‌روز دنیا، این امکان را به بهترین شکل در اختیارتان قرار می‌دهند.

بااین‌حال در هنگام تهیۀ این تجهیزات بهتر است از کمک در خرید ماشین آلات رنگسازی بهره ببرید و با مشاوران شرکت ماشین فام مشورت کنید. این مجموعه با بیش از 40 نوع ماشین‌آلات تولیدی در این زمینه می‌تواند بهترین گزینه را به شما معرفی کند.

خانه فروشگاهتماسدرباره ی ما