انواع میکسر رنگ ماشین فام

به دنیای زیبای ماشین آلات رنگسازی خوش آمدید! در گذشته در مورد دستگاه آسیاب رنگ شرکت ماشین فام و مزایای آن به صورت گسترده سخن گفتیم . حال نوبت به معرفی یکی دیگر از  محصولات  پرطرفدار و پرفروش شرکت ماشین فام یعنی میکسر رنگ می رسد. 

میکسر رنگ در صنعت رنگسازی

میکسر رنگ برای پخش و مخلوط یکنواخت انواع مایعات یا جامدات استفاده می شود. دستگاه میکسر رنگ معمولاً مجهز به تیغه ها یا پروانه های چرخان با سرعت بالا می باشد، که مواد را کاملاً با هم مخلوط می کنند. برخی از ماشین ها همچنین دارای قابلیت گرمایش یا سرمایش برای کنترل دمای مخلوط هستند. میکسر به طور گسترده در رزین، جوهر، مواد رنگزا، آفت کش، چسب، درزگیر، مواد خمیری و لوازم آرایشی استفاده می شود.

قدرت ماشین های میکسر و آسیاب رنگ

بدون میکسر و آسیاب رنگ شما با رنگ های ناهمواری مواجه می شوید که حتی ماهرترین رنگسازان را نیز دچار خشم می کند، این ماشین‌ها تضمین می‌کنند که رنگ ها با استانداردهای کیفی دقیق مورد نیاز برای کاربردهای مختلف، از جمله مسکونی گرفته تا صنعتی، تولید شوند. بلید های میکسر رنگ مانند چاقوهای ارتش سوئیس در دنیای رنگسازی هستند. آنها می‌توانند طیف گسترده‌ای از فرمول‌های رنگ، از پایه آب گرفته تا مبتنی بر حلال را مدیریت کنند و از عملکرد ثابت در انواع مختلف رنگ‌ها اطمینان حاصل کنند.

میکسر رنگ شرکت ماشین فام

میکسر رنگ ماشین فام برای بهبود کیفیت محصول و کاهش هزینه های تولید شما، طراحی شده است. مهندسی میکسر و فرآیند نوآورانه ما می تواند به شما کمک کند تا با این چالش ها روبرو شوید و آنها را شکست بدهید و در عین حال کیفیت محصول و سودآوری خود را بهبود بخشید.

ما به‌ عنوان یک تولیدکننده قابل اعتماد ماشین آلات رنگسازی از جمله میکسر و آسیاب رنگ ، می‌توانیم هر آنچه را که نیاز دارید، از مواد مصرفی گرفته تا محصول نهایی، به شما ارائه دهیم. دستگاه ما تضمین می‌کند رنگ و جوهر و سایر محصولات شما با قوام عالی تولید می‌شود که برای چاپ ، رنگ آمیزی و برای خیلی از صنعت ها ایده آل باشد.

انواع میکسر رنگ

در شرکت ماشین فام، میکسر رنگ مثل دستگاه های دیگر از جمله آسیاب رنگ در حجم و قدرت مختلف تولید میشود. انواع تولیدات دستگاه های میکسر ماشین فام به شرح ذیل معرفی و مورد بررسی قرار میگیرند.

  • میکسر آزمایشگاهی :

این ماشین همانطور که از اسمش مشخص است برای آزمایش اولیه رنگ و مواد مورد استفاده قرار میگیرد و جای بسیاری کمی از شرکت شما را اشغال می کند. این محصول مخصوص شرکت های نوپا است تا آزمایشات خود را با آن انجام دهند. ما به طور کامل در صفحه این محصول ویژگی و انواع این دستگاه رو مورد بررسی قرار داده ایم.

  • میکسر دور متغیر :

این دستگاه جهت ساخت انواع رنگ های ساختمانی، صنعتی، دریایی و باز کردن نیترو و .. استفاده میگردد. این دستگاه امکان تغییرات بسیار زیاد در قطعات ساخته شده، جنس شفت، نوع بلید و نوع بالابر و .. را دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه این محصول مراجعه فرمایید.

  • میکسر سه محوره

این دستگاه یکی از انحصاری ترین محصولات شرکت ما می باشد که جهت ساخت مواد با غلظت خیلی بالا مانند بتونه مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه شامل دو شفت مجزا و یک پاتیل گیر می باشد. شما می توانید برای مشاهده این محصول و کسب اطلاعات بیشتر از داخل فهرست سایت میکسر دروازه ای را انتخاب و مطالعه فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آسیاب رنگ ، میکسر رنگ و سایر ماشین آلات رنگسازی و مواد شیمیایی ساخت شرکت ماشین فام با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن شرکت : 56863571 021

تلفن همراه ( اشراقی ) : 09121398255

خانه فروشگاهتماسدرباره ی ما